Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-12 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
Blog
Nafukovací čluny nejen pro děti
16.07.2020
Nafukovací čluny nejen pro děti
Jednou z nejoblíbenějších hraček dětí, které tráví dovolenou u vody, může být ponton, který budou moci volně používat. Samozřejmě to nemá smysl kupova... číst celé
Zobrazit všechny články
Přijímáme platby karet:

Doprava zdarma nebo od 69,-

   

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Nafukovací čluny nejen pro děti

Nafukovací čluny nejen pro děti

Člun je velmi atraktivní zařízení pro děti a dospělé. Díky své vynikající vztlaku a stabilitě může být bezpečnostním zařízením při plavání v jezeře, můžete z něj přeskočit do hlubší vody a pohodlně odpočívat po cvičení. A protože je to lehké, děti si ho mohou vzít sami a snadno jej ovládat na vodě, zatímco se naučí, jak snadno a pohodlně jezdit na vodních parcích a na člunu. Dokonce i na souši to může být užitečné jako dětská sedačka.
nepohodlí

Nafukovací čluny mají samozřejmě také své nevýhody. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, není nezničitelný - plasty z PVC (z nichž se nejčastěji vyrábějí pontony), i když dnes jsou nesrovnatelně trvanlivější a odolnější vůči poškození než dříve, ale musí se s nimi zacházet s náležitou péčí a pozorností. Člun nezvedne tak těžký náklad jako obyčejná loď, ale nezáleží na dětech. Pokud nemáte vhodné čerpadlo, nafukování, a zejména deflace, je poměrně dlouhé. Výhody však převažují nad nevýhodami.
Které nafukovací čluny jsou pro děti nejlepší?

Děti samozřejmě mohou používat pontony všeho druhu pod dohledem svých rodičů. Profesionální rybářské nebo sportovní pontony pro ně pravděpodobně nebudou příliš pohodlné, ale typicky rekreační pontony pro několik lidí, vybavené vesly, budou určitě dobře využívány dětmi. K dispozici je však také vybavení určené speciálně pro ně - malé pontony pro jednu osobu, které je mohou pohybovat a ovládat pomocí paží a nohou. A konečně, barevné, často zdobené motivy z pohádek, nafukovací čluny s různými doplňky, jako jsou hledí, opěradla, volanty nebo pozorování toho, co je pod vodou, okénka na dně. Starší děti by si měly udělat o něco větší ponton s vesly, které si budou moci vzít na malou cestu kolem oblasti. Ti menší budou pravděpodobně s pontonem spokojenější - hračky, možná v nějakém fantaskním tvaru.

Věnujte tomu pozornost!

Pokud chcete, aby dětská nafukovací loď vydržela déle, byla zároveň pohodlná a bezpečná, naučte se více předem a ujistěte se, že má určité funkce, které zaručují kvalitu. Především stojí za zmínku, že nestojí za to kupovat nafukovací čluny neznámých společností, i když se zdá, že jsou vyráběny pomocí podobných technologií, a dokonce vypadají téměř stejně jako vybavení předních výrobců na nafukovacím trhu, jako jsou INTEX nebo Bestway. Nenechte se zmást láskou - nízká cena také obvykle znamená nízkou kvalitu materiálu, špatný design a ještě horší výkon. Pamatujte, že ponton, který bude poškozen při hraní ve vodě, může představovat hrozbu pro zdraví vašeho dítěte a dokonce i pro život - a to je zase příliš vysoká cena na to, abyste zaplatili za zjevné úspory. Proto věnujte pozornost materiálu, ze kterého je postaven ponton pro děti - záleží na tom, jak dlouho pro ně vydrží a zda bude náchylný k mechanickému poškození a povětrnostním podmínkám.

Další důležitou vlastností, která by měla být posouzena před koupí pontonu pro dítě, je jeho velikost. Přemýšlejte o tom, zda se děti vejdou dovnitř, kolik z nich přijde dovnitř a zda tam budou moci pohodlně sedět. To je důležité jak pro pohodlí při používání, tak pro bezpečnost dětí. Je také spojena s jeho vztlakem a kapacitou - je nutné vědět, zda zařízení může zvedat děti. Popis produktu by měl být na obalu nebo na webových stránkách obchodu.

Vezměte v úvahu věk dítěte. Pokud plánujete nákup pro mladší děti, bude důležitý také vzhled pontonu a jakékoli další funkce nebo vestavěné miniaplikace. Čím více barevný, tím sofistikovanější tvar, tím větší snadnost použití, tím ochotnější děti si budou chtít hrát ve člunu. Věk dítěte je také důležitý z hlediska bezpečnosti a pohodlí plavání.

Pro pohodlí obsluhy pontonu může být také důležitý způsob plnění pontonu vzduchem a snadné vyjmutí, typ ventilů a typ čerpadla použitého pro tento účel. Stojí za zvážení koupě sady, tj. Pontonu s pumpou připojenou okamžitě.

Samozřejmě také zkontroluje, zda ponton pro plavání má všechna požadovaná schválení a zda specifikace výrobce neobsahuje žádná omezení, např. Z důvodu věku dítěte, které jej může používat. Taková rezervace samozřejmě neznamená, že takový ponton nelze koupit - poslední slovo patří rodiči a pod jeho pečlivým dohledem, s náležitou péčí, můžete použít tento ponton, např. V omezené míře (např. Pro plavání ve velmi mělkém pohledu) ), dokud k němu dítě nevyroste.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

                                          

© 2016 Bazének.eu. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.