Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9:00-11:30 a 12:30-16:00)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Přijímáme platby karet:

Reklamace jsou opravdu jednoduché...

Kontakt na servisní středisko Czech Republic

Tel: +420 210 012 640

Fax: -

E-mail: pomocservis@bestwaycorp.cz

Telefonicky pouze v tyto časy:Od dubna do září
Od pondělí do pátku – 9:00 - 17:00
Od října do března
Od pondělí do pátku – 8:30 - 16:00


 

Povinnost kupujícího

Kupujícímu se v jeho vlastním zájmu doporučuje, aby bezprostředně po dodání zboží toto prohlédl a bez zbytečných odkladů informoval prodejce o případných zjištěných závadách a to nejlépe na naše zákaznické centrum - telefon 739 932 231 nebo e-mailem na bazenek@centrum.cz. Na výše uvedeném telefonu Vám v době od 09 – 16 hodin (Po – Pá) poradíme s vyřizováním veškerých reklamací v návaznosti na záruční i pozáruční servis.

Před prvním použitím je kupující povinen prostudovat záruční podmínky včetně českého návodu k obsluze a následovně se těmito informacemi důsledně řídit. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci (nebo jejich dílů) způsobené používáním. Kratší životnost výrobku nelze tedy považovat za vadu a nelze ji ani reklamovat.

Reklamační řízení může být zahájeno pouze pokud zákazník předloží kompletní reklamovanou věc (pokud není dohodnuto jinak) a prokáže se nákupním dokladem. Reklamovaná věc musí být řádně vyčištěna, zbavena veškerých nečistot a hygienicky nezávadná. Společnost je oprávněna odmítnout zboží k reklamačnímu řízení pokud zákazník nesplní výše uvedené požadavky.

Reklamované zboží doporučujeme zasílat s vyplněným reklamačním listem (pokud je součástí), kde kupující uvede co nejvýstižněji popis závad a jejich projevů.

Reklamace poškozené zásilky dopravcem

Věnujte při přebírání zboží velkou pozornost stavu balíku! Odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy nese přepravce. Pokud zjistíte poškození balíku nebo zjevné poškození zboží sepište o tom s přepravcem zápis popř. uveďte do zápisu o převzetí: PŘEVZATO S VÝHRADOU. Skryté vady způsobené přepravou (zjištěné až po vybalení balíku) uplatněte nejpozději do tří dnů ode dne doručení u přepravce.

Povinnost prodávajícího

Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu a to nejpozději do 30 kalendářních dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se strany nedohodnou jinak.

Záruční podmínky

1) Délka záruky je 24 měsíců a začíná běžet dnem skutečného převzetí zboží kupujícím. Záruka se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek nebo jeho část v záruční opravě.

2) Zakoupí-li zákazník od společnosti věc, která je již při prodeji označena jako použitá nebo u níž je zákazník seznámen se skutečností, že má vadu nebo vady, společnost neodpovídá za vady takové věci, odpovídající míře používání nebo opotřebení, které má věc při převzetí zákazníkem stejně jako za vady, na něž byl zákazník upozorněn. U věcí prodávaných za nižší cenu se záruka nevztahuje na vady, pro které byla nižší cena sjednána. U věcí použitých společnost může záruční dobu po dohodě se zákazníkem zkrátit, ne však méně než na 12 měsíců; tuto dobu uvede společnost v dokladu o prodeji věci.

3) Zákazník uplatňuje záruku zasláním na reklamační středisko. Za podmínek níže uvedených může zákazník uplatnit záruku též v síti našich firemních prodejen. Pokud uplatňuje záruku na prodejně bude mu opravené zboží doručeno zpět na tuto prodejnu.

4) Zákazník doručí zboží řádně zabalené (aby bylo zaručeno zabránění vzniku škod způsobených přepravou) na adresu:

Bazének, Palackého 162, Jaroměř 55101

Pokud se jedná o bazény, bazénové příslušenství a filtrace od firmy Bestway, zašle zákazník potřebné informace  na výše uvedený kontakt servisu Bestway. Reklamace se přednostně vyřizuje e-mailem, poté servis podá informace o dalším postupu. Reklamaci s námi můžete předem konzultovat pro snadnější vyřízení k vaší spokojenosti. Informace s popisem zasílejte na bazenek@centrum.cz

5) Jakmile reklamace bude vyřízena, servisní středisko zboží zašle kupujícímu zpět prostřednictvím některé přepravní služby. V případě oprávněnosti reklamace a jejího vyřizování samotným prodejcem hradí dopravné zpět zákazníkovi prodejce. Pokud je opravené zaslané zboží vráceno prodejci přepravcem zpět jako nevyzvednuté, popř. nebude vyzvednuto na prodejně, bude na náklady zákazníka uskladněno. Zákazník je povinen nejpozději do jednoho měsíce od uplynutí doby, kdy oprava zboží měla být provedena, se spojit se servisním střediskem prodejce, popř. s příslušnou prodejnou, a opravené zboží v této lhůtě též vyzvednout. Neučiní-li tak, je povinen v souladu s § 2159 Občanského zákoníku zaplatit prodejci poplatek za uskladnění, když tento je ve výši 400 Kč/ks za každý započatý měsíc skladování počínaje prvním dnem měsíce následujícího po měsíci, ve kterém zákazník byl povinen si opravené zboží vyzvednout. Ve chvíli kdy doba skladování přesáhne 6 měsíců je prodejce oprávněn výrobek prodat a výtěžek z prodeje započíst na úhradu dlužné částky za skladování.

6) Nárok na uplatnění záruky zaniká v těchto případech:

  • neodbornou instalací, zacházením či obsluhou nebo použitím, které je v rozporu s uživatelskou příručkou či návodem
  • používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají podmínkám použití uvedených v dokumentaci, příručce či návodu
  • poškozením zboží živly
  • poškozením zboží nadměrným zatěžováním nebo používáním, které je v rozporu s návodem v uživatelské příručce
  • poškozením zboží zapojením do sítě neodpovídající příslušné normě ČSN

U nabíjecích článků a baterií (pokud jsou součástí výrobku) je třeba brát ohled na jejich opotřebení způsobené běžným popř. nesprávným užíváním.

Ve vlastním zájmu proto před reklamací důkladně prostudujte návod k použití či případně problém nejprve konzultujte s naším zákaznickým centrem na telefonu 739 932 231.

7) Na pozáruční opravy se vztahuje zákonná záruční doba podle občanského zákoníku, na závadu, která se projevila při opravě.

 

Případné spotřebitelské spory mimosoudně řeší Česká obchodní inspekce http://www.coi.cz

  

Kde nás najdete

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Truhlář Jan Kratochvíl na Firmy.cz

Kontakt
Logo
Zákaznická podpora
bazenek@bazenek.eu
(Po-Pá, 9:00-11:30 a 12:30-16:00)
© 2016 Bazének.eu. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.